1. Soovid majutust ürituse toimumiskoha läheduses

Korduvalt tõestatud parim lahendus on üritusele kohale veereda oma ööbimiskohaga. Sel ajal kui teised jalutavad vihmaga (olgem ausad, viibime ikkagi Eestis) oma hotelli või ootavad närviliselt taksot, chillid sina oma matkabussiga ürituse kõrval, soojas autos sossult teki sisse keeratuna. Aknast piilud meelelahutuseks läbi vettinud seltskonda.  

Muide, järgmisel nädalavahetusel on tulemas Saarema Ralli, liikuvat majutust küsi meilt ;)


2. Naased reisilt ja ema/korterikaaslane ei lase sind enam tuppa 

Karantiinikohustus ei pea tingimata tähendama nelja seina vahel sisutut teleka vahtimist ja külmkapi tühjaks nosimist, kuniks püksinööbid eest lendavad. Kui sul on kodu ratastel, siis saad kasvõi iga päev nautida uut vaadet loodusesse – kodukontor on moest väljas, uus trend on metsakontor. Keera end rulli soojendusega matkabussis või naudi aknast tulevat värsket sügisõhku. Boonusena saad imelisi loodusvaateid edastada ka oma emale või korterikaaslasele ja nad kadestama panna.

 

3. Tegele oma hobidega kohe "kodu" kõrval 

Surfama, suusatama, joogatama, maalima või seenele minnes saad õhtul väsinuna jalad seinale visata ning sõbraga kaarte mängida hubases matkabussis. Hommikul aga astud reipalt autost välja ning jätkad seal, kus eelmine õhtu pooleli jäi – ei mingit ajakulu “linnast välja sõitmiseks”. Hobivarustuse saad vajadusel mugavalt kaasa pakkida auto katusel asuvasse boksi – nii jääb rohkem ruumi bussis sees toimetamiseks. 

 

4. Kui tundub, et inimesed on toredad, aga häirivad 

Rahvarohkes Spa-s lastekisa taustal lõõgastumine pole sinu teema? Üle Eesti asuvad RMK alad pakuvad sügisel võimalust privaatselt oma aega looduses nautida. Süüta lõke, pista vahukomm pulga otsa ja tõde, et elu on nii kuradima ilus. 

 

5. Unikaalne võimalus tüdrukute-poisteõhtuks või sünnipäevadeks

Aja poissmeesteõhtuks või sünnipäevaks kamp kokku ja veetke paar päeva hipidena vanlife kommuuni võlusid nautides. Võtke kohe mitu matkaautot, tehke loosi, kes kellega autos on ning parim orienteeruja sõidab kõige ees.

 

6. Vajad lihtsalt väikest puhkust kaaslasest 

Olgem ausad, meil kõigil on vaja vahel natuke oma aega. Olgu see ülehoolitsev ema, tüütu korterikaaslane või partner, keda pead kodunt töötades lihtsalt liiga palju nägema - väike puhkus kodunt eemal kulub meile kõigile aeg ajalt ära.  Võta matkabuss, haara kaasa oma lemmikraamat ning sõida linnast välja nautima vaikust ja rahu. 


7. Üllata oma parimat karvast sõpra

Sinu ninnunännu karvane lemmik ootab iga hommik pikisilmi, millal sa teda linnatänavatele jalutama viid? Jah, see autorehvidele pissimine, maha visatud kommipaberi nuusutamine ning kassi puu otsa ajamine on kindlasti vahva. Aga kujuta ette, kui teda hoopis üllatad ning pakud talle mitu hommikut järjest jalutuskäiku looduses. Hopsti avad hommikul auto ukse, kust ta koheselt loodusesse saab hüpata, end oimetuks nuusutada uutest lõhnadest, segadusse ajada sadadest puutüvedest ja oi kui ta veel mõnda jänest näeks…


8. Suvised pinistajad ei häiri enam

Kui sa veel pole veendunud, et just nüüd võiks matkaauto võtta ja üks seikluslik sõit teha, siis vot siit tuleb pomm – enam pole sääski ning võid õhtuti looduses nautida vaid päikeseloojangut, metsalõhna, merekohinat ja enda mõtteid.